Eczacılık alanında dünyanın en önde gelen araştırma kurumlarından biri olarak ön plana çıkan Kharkiv Milli Eczane Üniversitesi/Kharkiv National Pharmacy Univers, 210 yıldan bu yana profesyonel bir kurum altında en iyi eğitmenlerle hizmet sağlamaktadır. 2015 yılında kuruluşunun bu 210. yılını kutlayan üniversite, farklı araştırmalar kapsamında ilaçların geliştirilmesi ve oluşturulması altında da kurum içerisindeki eğitimcilerle destek sağlamaktadır.

 

Düzenli bir şekilde bünyelerine kattıkları öğrencilere örnek bir davranış altında en iyi eğitim sistemini sağlayan bu eczacılık üniversitesi, lisans, uzman ve master gibi farklı seçenekler dahilinde eğitimler sunmaktadır.

 

4 ayrı fakülte dahilinde her yıl sezon kapsamında profesyonel bir eğitim sağlamaktadır. Bunlar içerisinde başta eczane olmak üzere, tıp, bu konuda yönetim ile birlikte ayrıca ekonomi ve iş seçenekleri dahilinde de dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı bünyesinde gerçekleştirilen bu eğitimler, teorik ve uygulamalı seçenekler dahilinde ve şehrin merkezine yakın noktalarda özel bir avantaj vermektedir. Uluslararası mezuniyet belgesi ile dünyanın her yerinde rahatlıkla iş bulma fırsatını da sağlamaktadır.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here