016b_1

 

1989 yılı itibari ile eğitim vermeye başlayan Kiev Maup Üniversitesi, eğitim kalitesi sayesinde kısa sürede büyümüş ve 50.000’e yakın öğrenci yetiştirmeye başlamıştır. Hem devlet hem de özel üniversite konumunda olan Kiev Maup Üniversitesi/Kiev Maup Üniversity, en başarılı üniversiteler arasındaki yerini almıştır. Hem lisans hem de lisansüstü eğitim veren Kiev Maup Üniversitesi, 6 farklı kampüste eğitim fırsatı sunmaktadır. Kiev Maup Üniversitesi’ndeki bölümler şunlardır:

 

Uluslararası ilişkiler

Dil bilimi enstitüsü

Uluslararası ekonomi

Finans enstitüsü

Uzaktan eğitim enstitüsü

Sosyal Bilimler enstitüsü

Hukuk enstitüsü

İşletme ve ekonomi enstitüsü

 

Türkçe Hukuk eğitimi bölümünü sunan Kiev Maup Üniversitesi’nde çok uygun fiyatlarda Türkçe dil ile Hukuk bölümünde eğitim alınabilmektedir. Kiev Maup Üniversitesi’ne Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Latin Amerika olmak üzere 38 farklı ülkeden eğitim almak için gelen öğrenciler bulunmaktadır.

 

İki yıllık ön lisans mezunu olan öğrenciler, Kiev Maup Üniversitesi’nde eğitimlerini 4 yıla çıkarabilmektedir. Aynı şekilde 4 yıllık lisans eğitimi alan öğrencilerin daha sonra Kiev Maup Üniversitesi’nde lisansüstü eğitim almak da mümkündür.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here