Ukrayna’da Eğitim İçin Gerekli Şartlar

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

Ukrayna’da üniversite eğitimi almak istiyorsanız lise mezunu olmanız yeterlidir. Türkiye de ki gibi herhangi bir Yks, Lys sınav şartları aranmamaktadır. Ayrıca üniversite sınavına girmiş ya da kazanmış olmanız şartı da aranmamaktadır. Tercih etmiş olduğunuz bölüm de eğitim almak için hazırlık eğitimini tamamlamanız ve sonra bölüme başlayıp eğitim alabilirsiniz. Herhangi bir yaş sınırının olmadığını da belirtmek isteriz. Ukrayna’da ki üniversitelerimiz genel olarak öğrencilere kaliteli eğitim sunarak, diğer ülke standartlarının bir kaç gömlek üstüne çıkmayı başarıyor. Ukrayna’da ki eğitim kalitesinin yukarı da olmasının sebepleriyse AB ülkelerine yakın bir seviye de olması ve öğretim görevlilerinin yüksek standartlarına bağlayabiliriz. Kendinizi herhangi bir sınav stersine sokmadan üniversite eğitimine başlamak istiyorsanız, Ukrayna eğitim ve ekonomi bakımından vazgeçilmez bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Lise diplomanız ile Ukrayna üniversitelerinde bulunan yaklaşık olarak 1500 farklı bölüm de eğitim alma imkanına sahip durumdasınız.

Ukrayna’da Tıp ve Diş Hekimliği

Dünya genelinden en basit prosedürler ve eğitim ücreti ile öğrencilere eğitim olanağı tanıyan en popüler...

Ukrayna Öğrenci Vizesi ve Belgeleri

Ukrayna’da herhangi bir üniversite’den davetiyesini alan öğrenci için Türkiye’de belgelerin hazırlanması , uygun bir şekilde...

Ukrayna’da Lisans Tamamlama

En Kolay Lisans Tamamlama Eğitimi Ukrayna’da Siz de eğitiminizi meslek yüksek okulunda aldıysanız ve bu...

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Hemen Ara

Hemen Arayın