EnglishTurkish

Ukrayna’da Lisans Tamamlama

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

En Kolay Lisans Tamamlama Eğitimi Ukrayna’da

Siz de eğitiminizi meslek yüksek okulunda aldıysanız ve bu eğitiminizi lisansa tamamlamak istiyorsanız Ukrayna üniversiteleri size bu imkanı en uygun koşullarda sunmaktadırlar. Ukrayna üniversiteleri lisans tamamlamak için en uygun ülke okulları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Öğrenciler Ukraynaca yada İngilizce hazırlık eğitiminin ardından 3. Sınıftan başlayabilirler. Ayrıca alınan diplomalara YÖK denklik vermekte olup ve AB tarafından tanınmaktadır.

Ukrayna’da lisans tamamlama eğitimi almak için okuduğunuz bölümün devamı olması ya da benzer meslekte bölümler olması yeterlidir. Ukrayna’da lisans tamamlama için yapmanız gereken tek şey size bu imkânı sağlayan eğitim kurumları ile irtibata geçmenizdir. Ukrayna’da lisansınızı tamamlarken ayrıca Ukraynaca yada İngilizce dili öğrenme imkânları da size sunulmaktadır. Bu sayede avantajlı duruma geçecek hem lisansınızı tamamlayacak hem de farklı bir yabancı dil öğrenme şansınız olacaktır. Ukrayna üniversitelerinde lisans tamamlamak isteyen öğrencilerin öncelikli olarak aracı eğitim kurumlarına Ön lisans transkriptlerini ( not dökümü)  göndererek hangi bölümlerde lisans tamamlama bölümlerine katılabileceğini öğrenebilirler.

Öğrenci ile ön görüşme yapılması, öğrenci için eğitim alacağı bölümün ücretleri, ödeme prosedürleri, vize işlemleri ve Ukrayna üniversiteleri için en iyi şekilde tanıtım yapıldıktan sonra öğrencinin karar vermesi ile beraber sonra diploma, pasaport gibi evrakları hazırlayarak aracı kuruma göndermektedir. Resmi işlemler sonucunda öğrenci Ukrayna’da Ukraynaca yada İngilizce hazırlık eğitimine başlayarak daha sonrasında alacağı hazırlık eğitim sertifikası ile Lisans tamamlama programlarına kayıt işlemleri sağlanır.

Rusça Ukrayna üniversiteleri bölüm fiyatları için tıklayınız!

Ukrayna üniversiteleri hakkında diğer detaylar için tıklayınız!

Ukrayna’dan Türkiye’ye Yatay Geçiş İmkanı

Yurtdışında YÖK tarafından tanınan üniversitelerde eğitim alan öğrenciler, İlk yılını başarı ile tamamlar ise Türkiye’deki...

Ukrayna da Üniversite Eğitimi

Ukrayna’da Hazırlık Eğitimi ve Ücretleri

Ukrayna’da lisans Eğitimine başlamadan önce Türk öğrencilerin mutlaka 9 ay süren hazırlık eğitimi programlarına katılması...

Ukrayna Üniversite Fiyatları 2019 Bölümlere Göre Ücretler

Ukrayna Üniversite Lisans Fiyatları 2021 Bölümlere Göre Ücretler

Ukrayna üniversite fiyatları 2021 hangi bölümün ücreti ne kadar? Tıp, diş hekimliği, eczacılık, mühendislik ve...

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Hemen Ara

Hemen Arayın