En Kolay Lisans Tamamlama Eğitimi Ukrayna’da

Siz de eğitiminizi meslek yüksek okulunda aldıysanız ve bu eğitiminizi lisansa tamamlamak istiyorsanız Ukrayna üniversiteleri size bu imkanı en uygun koşullarda sunmaktadırlar. Ukrayna üniversiteleri lisans tamamlamak için en uygun ülke okulları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Öğrenciler Rusça hazırlık eğitiminin ardından 3. Sınıftan başlayabilirler. Ayrıca alınan diplomalara YÖK denklik vermekte olup ve AB tarafından tanınmaktadır.

Ukrayna’da lisans tamamlama eğitimi almak için okuduğunuz bölümün devamı olması ya da benzer meslekte bölümler olması yeterlidir. Ukrayna’da lisans tamamlama için yapmanız gereken tek şey size bu imkânı sağlayan eğitim kurumları ile irtibata geçmenizdir. Ukrayna’da lisansınızı tamamlarken ayrıca Rusça dili öğrenme imkânları da size sunulmaktadır. Bu sayede avantajlı duruma geçecek hem lisansınızı tamamlayacak hem de farklı bir yabancı dil öğrenme şansınız olacaktır. Ukrayna üniversitelerinde lisans tamamlamak isteyen öğrencilerin öncelikli olarak aracı eğitim kurumlarına Ön lisans transkriptlerini ( not dökümü)  göndererek hangi bölümlerde lisans tamamlama bölümlerine katılabileceğini öğrenebilirler.

Öğrenci ile ön görüşme yapılması, öğrenci için eğitim alacağı bölümün ücretleri, ödeme prosedürleri, vize işlemleri ve Ukrayna üniversiteleri için en iyi şekilde tanıtım yapıldıktan sonra öğrencinin karar vermesi ile beraber sonra diploma, pasaport gibi evrakları hazırlayarak aracı kuruma göndermektedir. Resmi işlemler sonucunda öğrenci Ukrayna’da rusça hazırlık eğitimine başlayarak daha sonrasında alacağı hazırlık eğitim sertifikası ile Lisans tamamlama programlarına kayıt işlemleri sağlanır.

Rusça Ukrayna üniversiteleri bölüm fiyatları için tıklayınız!

Ukrayna üniversiteleri hakkında diğer detaylar için tıklayınız!

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here