EnglishTurkish

Everest Eğitim 2011 yılında kurulmuş olup öğrenciye verilen doğru danışmanlık politikası ve kaliteli hizmet standartları ile kısa sürede gözde danışmanlık firmaları arasında yerini almıştır. Everest Eğitimin öğrenciye karşı tutumu ve hizmet politikası ile marka değeri tanındıktan sonra Türkiye merkezli olan çok sayıda Yurtdışı Eğitim firmasının isteği üzerine, Ukrayna ile  ilgili firmaların temsilciliğini yapmıştır. Daha sonra karışıklık olmaması adına Everest Eğitim Türkiye’de ki kayıt bürosunu kapatarak, sadece anlaşmalı olduğu Acentalar ile Ukrayna’ya öğrenci kaydı kabul etme kararı almıştır.

Everest Eğitim Ukrayna ülkesinde bir çok üniversite ile resmi anlaşmalı olan nadir firmalardan birisi olup, çalıştığı tüm okullarda “Everest Education” firması üzerine yapılan anlaşmaları ve öğrenci kontenjanları mevcuttur.

2017 tarihi itibariyle Türkiye’de 50’nin üzerinde  danışmanlık firması ile partner olarak çalışmakta olup, Ukrayna’ya partner danışmanlık firmaları üzerinden öğrenci kayıtlarını gerçekleştirmektedir.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Hemen Ara

Hemen Arayın