Sumy Tarım Üniversitesi /Sumy National Agrarian University

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

Sumy Tarım Üniversitesi

Ukrayna’da eğitim veren 1977 yılında kurulan sumy tarım üniversitesi ülkedeki en gözde üniversiteler arasında yer alıyor. Tarım konusunda gelişme elde etmek isteyen tüm bireylerin istediği kaliteli bilgileri içeren üniversite eğitimleri kaliteli bir akademik kadro ile eğitimler sunmaktadır. Modern sınıfları, geniş bilgi arşivleri, bilim merkezleri ile bilgi donanımı bakımından ideal bir üniversite ortamı sunmaktadır. Çiftçilik anlayışının en iyi kriterlerde gerçekleşebilmesi, yabancılarda tarım piyasasının üzerinde uzlaşmaya gidilebilmesi, ortaklık kurma gibi yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz üniversitede uygulama alanlarında çiftlik anlayışını tüm yönleri ile ele alıyor.

 Lisans Hayatınız Boyunca Her Konuda İdeal Eğitim

Tarım sektöründe teknolojik gelişmelerin yer alması ile çok daha farklı metotlar öne çıkıyor. Üniversite eğitim kadrosunun temel hedefleri arasında bu gelişimleri ve değişimleri öğrencilerine tamamen özümsetebilmek bulunuyor. Esas amaç dünyanın en başarılı tarımcılarını yetiştirmek olmakta ve sektör içerisinde toprak imkanları ile kaliteli iş adamlarından biri olma yolunda ilerleme kaydetmeniz sağlanmaktadır. Uygulama sahalarındaki yenilikler, internet dünyasındaki gelişmeler, bilgi ağı üzerindeki değişimler ile ulaşılabilecek en yüksek noktaya ulaşma fırsatları sunulmaktadır.

 Başarılı Öğretim Ortamları

 Lisans sürecinde tüm engellerin üzerinden kolay bir şekilde gelebilmek adına başarılı olabilirsiniz. Bilimsel laboratuvar koşulları, kümes hayvanları, çiftlik hayvanları alanlarında en iyi veterinerlere başarılı öğretim ortamları sunulmaktadır. Spor kulüplerinde en iyiye tırmanabileceğiniz akademik kadrosu tamamlayıcı eğitimler alabilmenizi sağlıyor. Farklı dillerde eğitim imkanı sunan Ukrayna’nın en köklü üniversiteleri arasında yer alan Sumy, en kaliteli branşları ile gelecek kaygısına son veriyor. İktisat ve girişimcilik dairesi, Yönetim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Biyoteknolojik Fakülte, Veterinerlik Fakültesi, Mühendislik teknolojik fakültesi, yapı fakültesi bölümlerinden hedeflerinize en uygun seçimler yaparak bu köklü ve yenilikçi üniversitede öğrenci olabilirsiniz. İngilizce ve Rusça olarak eğitimler alınmaktadır. Tüm bölümlerin hazırlık aşamaları bulunuyor.

Ukrayna'da Rusça Kursu

Ukrayna’da Rusça ve İngilizce Kursu

YAZ DÖNEMİ 2 AYLIK RUSÇA VEYA İNGİLİZCE KURSU PROGRAMLARI VE DETAYLARI Ukrayna’nın en gözde şehirlerinden...

Kharkiv Milli Ekonomi Üniversitesi/Kharkiv National University of Economics (Simon Kuznets)

Kharkiv Milli Ekonomi Üniversitesi/Kharkiv National University of Economics (Semen Kuznets)

Ukrayna'nın Harkov bölgesinde eğitim ve öğretim hizmetlerini sürdüren Kharkiv Milli Ekonomi Üniversitesi, 1893 yılında kurulduğu...

Ukrayna’da Tıp ve Diş Hekimliği

Dünya genelinden en basit prosedürler ve eğitim ücreti ile öğrencilere eğitim olanağı tanıyan en popüler...

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Hemen Ara

Hemen Arayın